نوامبر 20 2017 0نظر
بلند قدترین مرد دنیا

عروسی قد بلندترین مرد دنیا (+عکس)

عروسی قد بلندترین مرد دنیا (+عکس)

سلطان کوسن لقب بلند قدترین مرد جهان را وقتی کسب کرد که با قد 2 متر و 51 سانتی متری اش رکورددار قد بلندهای گینس شد. با این حال سلطان وقتی به 30 سالگی رسید به جای آن که دنبال قدبلندترین زنان دنیا،زنی با قد 169 سانتی متر را به همسری انتخاب کرد.
عروسی سلطان کوسن و مروه در روستای محل تولدشان در نزدیکی شهر ماردین ترکیه با حفظ تمام سنت ها و آداب و رسوم محلی برگزار شد. مروه اصلیت سوریه ای دارد و 10 سالی از سلطان کوسن کم سن تر و 82 سانت از او کوتاه تر است. با این ازدواج، مروه رکورد نه چندان رسمی اش را از چنگ رقیب چینی خود بیرون آورد و عنوان همسر بلندقدترین مرد دنیا را به خود اختصاص داد.

این لقب پیش از این در اختیار زنی بود که به همسری بائو شیشون، بلندقدترین مرد دنیا در سال۱۹۹۶ درآمد. او به جز اختلاف قد چشمگیر، با همسرش ۲۷سال هم تفاوت سنی داشت. بائو شیشون همسرش را با یک آگهی سراسری پیدا کرد چون هیچ کدام از زنان چین حاضر به ازدواج با مردی ۲متر و ۳۶ سانتی متری نبودند. آنها طی مراسمی با شکوه با هم ازدواج کردند و حداقل ۱۵ اسپانسر از بزرگترین شرکت های بازرگانی دنیا هزینه های این ازدواج را پرداختند. بائو حالا از همسر جوانش یک پسر دارد.

negarineh

ارسال نظر