ساک دستی پارچه ای دوختی تولید کننده ساک دستی تبلیغاتی ساک دستی پارچه ای سوزنی دوختی ( ساک دستی نانون ) ، ساک دستی پارچه ای دوختی ، ساک دستی پارچه ای نانون با مناسبترین قیمت ساک دستی ، انواع شاپینگ بگ در ابعاد مختلف ، چاپ ساک دستی پارچه ای و ساک دستی نانون

نگارینه تولید کننده انواع ساک دستی پارچه ای دوختی و نانون و بگ پارچه ای دوختی و  چاپ سیلک برروی ساک سوزنی ساک دستی پارچه ای دوختی ، تولید انواع ساک دستی پارچه ای  در ابعاد مختلف ، ساک دستی پارچه ای  عمودی ، ساک دستی پارچه ای نانون دوختی . برای سفارش و خرید ساک دستی پارچه ای دوختی و همچنین مشاوره با ما تماس بگیرید. بهترین قیمت ساک دستی پارچه ای ساک دستی دوختی ساک دستی سوزنی نانون دوختی را از ما بخواهید.

ساک-دستی-پارچه-ای-دوختی

ساک دستی پارچه ای دوختی ، بگ پارچه ای

انواع ساک دستی پارچه ای دوختی ، بگ دوختی

تولید انواع ساک دستی پارچه ای دوختی، بگ پارچه ای دوختی ، ساک دستی نانون دوختی.

انواع ساک دستی پارچه ای  دوختی از جنس نانون 90 گرمی می باشد که به صورت  دوختی میباشد.  برای خرید و سفارش ساک دستی پارچه ای دوختی  استعلام قیمت آن با ما تماس بگیرید.

ابعاد انواع ساک دستی های پارچه ای به شرح زیر میباشد. لطفا برای اطلاع از قیمت روز پس از انتخاب سایز دلخواهتان تماس بگیرید.

ساک دستی پارچه ای دوختی سایز 40*32 ته کاست گرماژ 90 گرمی دوختی

ساک دستی پارچه ای دوختی سایز 45*35 ته کاست گرماژ 90 گرمی دوختی

انواع ساک دستی پارچه ای (نمونه ها)

ساک دستی پارچه ای ساده دسته بندی 35*25

ساک-دستی-پارچه-ای-دوختی

بگ پارچه ای دوختی

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای یک کالای کاربردی تبلیغاتی محسوب می شود. که با نام های مختلفی شناخته می شود. مانند ساک دستی پارچه ای ساک دستی نانون و سوزنی. همانطور که که از اسم ساک دستی پارچه ای مشخص است این نوع ساک دستی تبلیغاتی از جنس موادی مانند پارچه که البته از پلاستیک است و به اصطلاح بافتینه ساخته می شود . که معمولا در دو گرم 60 و 90 گرمی موجود است. و بسته به عطف و نوع دسته آن مورد تغییر است. که در دو نوع ساک دستی پارچه ای دوختی و ساک دستی پارچه ای پرسی می باشد. ساک دستی پارچه ای دوختی به وسیله دوخته شدن پارچه ساخته می شود و ساک دستی پارچه ای پرسی بوسیله پرس پارچه که توسط دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود ساخته می شود. ساک دستی پارچه ای دارای دو نوع دسته می باشد. که در نوع دسته موزی آن پارچه برش می خورد و یک فضا به عنوان دسته در داخل ساک دستی پارچه ای ایجاد می شود. در نوع ساک دستی پارچه ای دسته بندی یک بند به ساک دستی پارچه ای به صورت پرس و یا دوخت اضافه می شود. در ساک دستی پارچه ای دوختی از نوع دسته بندی برای ساک دستی استفاده می شود.
ضرورت استفاده از ساک تبلیغاتی پارچه ای  و خرید چیست؟ شما برای ارائه جنس و کالای خود به مشتریانتان قطعا نیاز به یک ساک خرید و شاپینگ بگ دارید. حال اگر این ساک دستی دارای طرح اختصاصی برند شما باشد مشتری شما به طور ناخودآگاه تبدیل به عنصری برای تبلیغ برند شما می شود. و هم اینکه ساک دستی شما برند شما را تا مدتی در نا خودآگاه مخاطبتان نگاه می دارد. در این بین طراحی خاص و مدرن ساک دستی می تواند این ویژگی را تقویت کند و حتی یک ساک دستی پارچه ای با طرحی ایده آل می تواند برند شما را تا سالیان سال در ذهن مخاطبتان و سایرین حفظ کند. پس می توان نتیججه گرفت که یک ساک دستی پارچه ای مناسب نه تنها مشتریانتان را برای شما حفظ میکند بلکه مشتریان تازه ای را به سمت شما روانه خواهد کرد.
نکته ای که خیلی در مورد ساک دستی پارچه ای ( ساک دستی نانون ) حائز اهمیت می باشد کیفیت ساک دستی می باشد که به عناصری مختلفی بستگی دارد. اولین نکته در مورد کیفیت ساک دستی پارچه ای  جنس بافتینه مصرفی ساک دستی می باشد که پارچه ساک دستی باید از نوع مرغوب و درجه یک باشد که گروه نگارینه به دلیل حجم بالای اقلام تولیدی خود از بهترین کیفیت مواد اولیه استفاده می کند. نکته دیگر در کیفیت ساک دستی پارچه ای تولید آن است و به اصطلاح مقوام بودن دوخت و پرس ساک دستی پارچه ای تا بتواند اجناس با اوزان سنگین را نیز به راحتی حمل کند.
نکته دیگر در کیفیت ساک دستی پارچه ای شما نوع چاپ برند شما بر روی ساک دستی است که اغلب به صورت چاپ سیلک انجام میشود که باید از مرکب مرغوب و بهترین نوع چاپ باشد تا به مرور زمان طرح شما از بین نرود.

نکته دیگر قیمت ساک دستی پارچه ای است. با توجه به بازار موجود و هزینه های بالا تمام سعی این مجموعه تولید و چاپ ساک دستی با قیمت ارزان می باشد. که با توجه به اینکه ساک دستی های تولید شده در کارخانه مجموعه بدون هیچ واسطه ای تولید می شود قیمت تمام شده ساک دستی ها نسبت به سایر رقبا ارزان تر است. لازم به ذکر است که ما هیچوقت کیفیت را فدای قیمت نخواهیم کرد و ارزان بودن قیمت ساک دستی پارچه ای تولید شده در این مجموعه دلیل بر کم بودن کیفیت آن نمی باشد و ساک دستی های تبلیغاتی در بالاترین سطح کیفی تولید می شوند.

ساک دستی های پارچه ای به صورت عمومی و اختصاصی تولید می شوند. در فرم های عمومی ساک دستی پارچه ای ابعاد و همچنین  گرماژ آن از قبل تعیین شده و قابل تغییر نیست. در ساک دستی های پارچه ای اختصاصی همه موارد بنا به درخواست مشتری قابل تغییر است. پس چنانچه ساک دستی پارچه ای مورد نیاز شما در موارد عمومی وجود نداشت برای اطلاع از قیمت ساک دستی با ما تماس حاصل کنید و مشخصات ساک دستی مورد نظر خود را از لحاظ سایز ساک دستی  و همچنین گرماژ آن اعلام بفرمایید تا قیمت محاسبه گردد. ما قادر به تولید و چاپ  هر نوع ساک دستی کاغذی در سایز مختلف میباشیم.

مراحل تولید و چاپ ساک دستی پارچه ای چیست؟

در ساک دستی های پارچه ای پرسی کلیه مراحل کار توسط دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود ولی در نوع ساک دستی های پارچه ای دوختی مراحل تولید توسط نیروی انسانی و با چرخ خیاطی های صنعتی انجام می شود. پس از تولید ساک دستی ، ساک دستی های پارچه ای به قسمت چاپ سیلک مجموعه ارجاع داده میشود و پس از ساخت شابلون طرح مورد نظر شما برند شما بر روی ساک دستی منتقل می شود.

در این مجموعه تمامی این مراحل در تولید یک ساک دستی پارچه ای با کیفیت با نظارت کامل طی می شوند

ارسال نظر